Гнучка система знижок до 10% і спеціальні пропозиції! Вигода Гнучка система знижок до 10% і спеціальні пропозиції!
Товар виключно оригінальної якості від виробника. 100% оригінал Товар виключно оригінальної якості від виробника.
Нашому магазину 10 років! Перевірений досвідом і довірою наших покупців. Довіра Нашому магазину 10 років! Перевірений досвідом і довірою наших покупців.
Безкоштовна доставка: на суму від 700 грн Укрпоштавід 1000 грн Нова Пошта Доставка Безкоштовна доставка: на суму від 700 грн Укрпошта
від 1000 грн Нова Пошта
VEDA BLOG
Тема: Новини Аюрведы
10/06/2022
У дослідженні розглядалося, як ліки, що використовуються в Аюрведі - традиційній медичній системі, що використовується в країнах Південної Азії - ефективні у контролі рівня цукру в крові людей з діабетом 2 типу.
Докладно 
Тема: Аюрведа
06/05/2022
Діпак Чопра дає такі рекомендації для видалення ами з організму. Цей метод дуже ефективний та корисний. Все, що вам пропонується робити – це якнайчастіше пити гарячу воду протягом дня, бажано через кожні півгодини.
Докладно 
Тема: Аюрведа
05/05/2022
Шість стадій захворювання Згідно з Аюрведою, хвороба – це кінцевий результат тривалого процесу, який можна виявити та скоригувати на будь-якій стадії.
Докладно 
Тема: Аюрведа
26/01/2022
Хоча пошук причини хвороби досі залишається загадкою для сучасної науки, це було головною метою аюрведичної науки. Було відомо шість стадій розвитку хвороби, включаючи загострення, накопичення, переповнення, переміщення, наростання в новому місці і прояв в впізнаване захворювання.
Докладно 

Інтернет магазин Аюрведи в Україні

Аюрведа відноситься до числа найдавніших наук, які вивчають довголіття людини, а також допомагають йому вести здорове життя. Аюрведу можна назвати філософським вченням, яке зародилося тисячоліття тому і засноване на гармонії між душею, інтелектом і тілом людини. Розвитком даної науки займалися видатні мислителі і вчені, досягнення яких описані в безлічі трактатів.

На особливу увагу заслуговують успіхи тибетської медицини, що розвивалася під впливом не тільки місцевих лікарів, а й передової медичної думки з арабського світу, Європи та Китаю. Цілющі рослини, які використовувалися в Європі протягом багатьох століть, завозилися з Індії морем і сушею. Вони цінувалися на вагу золота, так як могли врятувати життя і зміцнити здоров'я пацієнта.

Аюрведичні товари з Індії і сьогодні користуються величезною популярністю. Серед найпопулярніших рослин, які поширилися з півострова Індостан по всьому світу, слід виділити мускус, корицю, нард, а також всілякі пахощі.

Перевірений інтернет-магазин аюрведичних товарів

Згідно древнім вченням, людина складається з п'яти стихій, які представлені повітрям, водою, землею, вогнем і космосом. Дуже важливо, щоб стихії перебували в рівноважному стані, що дозволить людині досягти успіху в своєму житті. Рівновага стихій робить людину ідеальною, і у даного стану навіть є свій окремий термін «пракріті».

Згідно аюрведичної філософії, у людини є три доші. До першої, яка називається Піта, відносяться люди зі стихіями вогню і води. До типу капха відносяться ті, чиїми стихіями є вода, земля і космос. Тип вата відрізняються переважанням повітря. Необхідно розуміти, що дане поняття охоплює не тільки психотип або анатомічні особливості людини. Доши (тип людини) об'єднують основи психічного і фізичного стану. Вони визначають перебіг обмінних процесів в організмі, а також темперамент людини і безліч інших особливостей. В людині повинні бути всі три доші, але тільки одиницям вдається досягти рівноваги між ними. У момент порушення крихкого балансу настає стан»Викрити". Саме воно найчастіше призводить до різних проблем зі здоров'ям.

Аюрведичний інтернет-магазин Ведамаркет відкритий спеціально для того, щоб допомогти кожній людині поліпшити власний стан здоров'я, користуючись для цієї мети кращими препаратами з Індії, наприклад препаратами від компанії Himalaya Herbals. Місцеві виробники володіють багатовіковою практикою збору рослин і створення оптимальних складів, які дозволяють досягти гармонії стихій в організмі.

Магазин аюрведи може запропонувати своїм відвідувачам широкий асортимент продукції, яка проходить ретельний контроль перед тим, як потрапити в каталог. Вибираючи якісні препарати, ви можете бути впевнені в правильному застосуванні даної науки про життя людини, яка зачіпає найрізноманітніші аспекти нашого існування. Аюрведа сьогодні є частиною життя не тільки жителів Азії, але і людей по всьому світу. З цієї причини купити аюрведичні препарати в Києві буде вигідним рішенням, так як чим швидше ви приєднаєтеся до цієї філософії, тим простіше буде захистити організм від загроз, а також досягти гармонії між думками, цілями і можливостями. Ціна на препарати залишається доступною, в чому ви можете упевнитися особисто, замовивши в інтернет-магазині:

Магазин аюрведи в Україні постійно розширює свій асортимент продукції, щоб кожен відвідувач міг знайти для себе саме ту продукцію, яка йому потрібна. Це можуть бути засоби по догляду за шкірою або волоссям, бальзами з омолоджуючу дію, а також унікальні вітамінні комплекси.