Безпечна оплата на розрахунковий рахунок підприємства. Є реквізити та інформація про продавця. Безпека Безпечна оплата на розрахунковий рахунок підприємства. Є реквізити та інформація про продавця.
Товар виключно оригінальної якості від виробника. 100% оригінал Товар виключно оригінальної якості від виробника.
Нашому магазину 14 років! Перевірений досвідом і довірою наших покупців. Довіра Нашому магазину 14 років! Перевірений досвідом і довірою наших покупців.
Система знижки від суми від 3-7% Знижки Система знижки від суми від 3-7%
VEDA BLOG
Тема: Аюрведа
10/11/2023
Neti Pot – це традиційний індійський засіб для очищення носових шляхів. Це маленький горщик, який використовується для полоскання носа сольовим розчином. Процедура, відома як "неті" або "неті-пот", може допомогти покращити дихання та зменшити симптоми захворювань верхніх дихальних шляхів.
Докладно 
Тема: Аюрведа
27/07/2023
Досить часто ставлять питання, як може допомогти Аюрведа для більш швидкого загоєння кісткової тканини, наприклад, при переломах, заміні суглоба та інших проблемах? Нині ця проблема не тільки соціальна, а й пов'язана з війною, оскільки багато зараз бійців, зазнають поранень, змінюють суглоби, зазнають переломів. Аюрведа наука комплексна, тому до проблеми також необхідно підходити комплексно, не тільки з боку прийому аюрведичних трав та біологічно активних добавок.
Докладно 
Тема: Про нас
12/06/2023
Ціль - розвідувально-навчальний комплекс дронів «Джміль-1» вартістю 220000грн
Докладно 
Тема: Аюрведа
12/06/2023
Найефективніший засіб, на мій досвід, Стресcком Дабур. З цим засобом у нас вже накопичилося багато історій. Він дуже допоміг у різних ситуаціях, пов'язаних особливо зі страхом. Стресском має властивість повністю згладжувати всі гострі емоційні стани. Він настільки легко діє, його ефект дуже м'який і не викликає жодних побічних наслідків. При цьому він створює добрий фон і при екстрених ситуаціях зберігає світлу голову, прибирає метушню і підтримує спокійне сприйняття ситуації та раціональний підхід.
Докладно 

Інтернет магазин Аюрведи в Україні

Аюрведа відноситься до числа найдавніших наук, які вивчають довголіття людини, а також допомагають йому вести здорове життя. Аюрведу можна назвати філософським вченням, яке зародилося тисячоліття тому і засноване на гармонії між душею, інтелектом і тілом людини. Розвитком даної науки займалися видатні мислителі і вчені, досягнення яких описані в безлічі трактатів.

На особливу увагу заслуговують успіхи тибетської медицини, що розвивалася під впливом не тільки місцевих лікарів, а й передової медичної думки з арабського світу, Європи та Китаю. Цілющі рослини, які використовувалися в Європі протягом багатьох століть, завозилися з Індії морем і сушею. Вони цінувалися на вагу золота, так як могли врятувати життя і зміцнити здоров'я пацієнта.

Аюрведичні товари з Індії і сьогодні користуються величезною популярністю. Серед найпопулярніших рослин, які поширилися з півострова Індостан по всьому світу, слід виділити мускус, корицю, нард, а також всілякі пахощі.

Перевірений інтернет-магазин аюрведичних товарів

Згідно древнім вченням, людина складається з п'яти стихій, які представлені повітрям, водою, землею, вогнем і космосом. Дуже важливо, щоб стихії перебували в рівноважному стані, що дозволить людині досягти успіху в своєму житті. Рівновага стихій робить людину ідеальною, і у даного стану навіть є свій окремий термін «пракріті».

Згідно аюрведичної філософії, у людини є три доші. До першої, яка називається Піта, відносяться люди зі стихіями вогню і води. До типу капха відносяться ті, чиїми стихіями є вода, земля і космос. Тип вата відрізняються переважанням повітря. Необхідно розуміти, що дане поняття охоплює не тільки психотип або анатомічні особливості людини. Доши (тип людини) об'єднують основи психічного і фізичного стану. Вони визначають перебіг обмінних процесів в організмі, а також темперамент людини і безліч інших особливостей. В людині повинні бути всі три доші, але тільки одиницям вдається досягти рівноваги між ними. У момент порушення крихкого балансу настає стан»Викрити". Саме воно найчастіше призводить до різних проблем зі здоров'ям.

Аюрведичний інтернет-магазин Ведамаркет відкритий спеціально для того, щоб допомогти кожній людині поліпшити власний стан здоров'я, користуючись для цієї мети кращими препаратами з Індії, наприклад препаратами від компанії Himalaya Herbals. Місцеві виробники володіють багатовіковою практикою збору рослин і створення оптимальних складів, які дозволяють досягти гармонії стихій в організмі.

Магазин аюрведи може запропонувати своїм відвідувачам широкий асортимент продукції, яка проходить ретельний контроль перед тим, як потрапити в каталог. Вибираючи якісні препарати, ви можете бути впевнені в правильному застосуванні даної науки про життя людини, яка зачіпає найрізноманітніші аспекти нашого існування. Аюрведа сьогодні є частиною життя не тільки жителів Азії, але і людей по всьому світу. З цієї причини купити аюрведичні препарати в Києві буде вигідним рішенням, так як чим швидше ви приєднаєтеся до цієї філософії, тим простіше буде захистити організм від загроз, а також досягти гармонії між думками, цілями і можливостями. Ціна на препарати залишається доступною, в чому ви можете упевнитися особисто, замовивши в інтернет-магазині:

Магазин аюрведи в Україні постійно розширює свій асортимент продукції, щоб кожен відвідувач міг знайти для себе саме ту продукцію, яка йому потрібна. Це можуть бути засоби по догляду за шкірою або волоссям, бальзами з омолоджуючу дію, а також унікальні вітамінні комплекси.