• Знижки від 3 до 7%
Безпечна оплата на розрахунковий рахунок підприємства. Є реквізити та інформація про продавця. Безпека Безпечна оплата на розрахунковий рахунок підприємства. Є реквізити та інформація про продавця.
Товар виключно оригінальної якості від виробника. 100% оригінал Товар виключно оригінальної якості від виробника.
Нашому магазину 14 років! Перевірений досвідом і довірою наших покупців. Довіра Нашому магазину 14 років! Перевірений досвідом і довірою наших покупців.
Система знижки від суми від 3-7% Знижки Система знижки від суми від 3-7%
VEDA BLOG
Тема: Аюрведа
25/03/2024
Багато вчених та міжнародних організацій у всьому світі згодні з тим, що спіруліна має антиоксидантні, антивікові, протиінфекційні, протиракові функції, знижує рівень ліпідів у крові, знижує артеріальний тиск і зміцнює імунну систему організму.
Докладно 
Тема: Аюрведичні відгуки
22/03/2024
Мій досвід і реалізація як мені допомогла ашвагандха чурна. То що таке ашвагандха? Це популярна трава-адаптоген. Весь сенс адаптогену полягає в тому, що це натуральна речовина, яка допомагає збалансувати хімічні речовини нашого тіла. Це допомагає підвищити витривалість, а також є природним засобом зняття стресу. Я розповім вам про свій досвід боротьби з тривогою та депресією.
Докладно 
Тема: Аюрведа
20/03/2024
Ситопаладі Чурна - це потужний комплекс аюрведичних трав, який століттями використовувався для лікування різних респіраторних захворювань. Ці аюрведичні ліки містять зелений кардамон, корицю та інші сильнодіючі трави, які допомагають покращити здоров'я легень та дихальні функції.
Докладно 
Тема: Аюрведа
19/03/2024
Дивья Аршкалп Ваті – це назва цього високоякісного лікування, яке було дуже ретельно приготоване з відібраних трав, що зустрічаються в природі. Це абсолютне та надійне рішення цієї проблеми. Багато ознак і симптомів, пов'язаних з гемороєм, чудово полегшується при використанні Аршкалп Ваті. Після прийому декількох доз цього лікарства пацієнти починають значно зменшувати біль. При цьому зменшується запалення та почервоніння в області ануса. Все це досягається за рахунок покращення кровопостачання до набряклих вен. Разом з кров'ю збільшується постачання кисню. Таким чином, клітини та тканини анальної області звільняються від непотрібного напруження, спричиненого зупинкою вен у відповідній області.
Докладно 

Інтернет магазин Аюрведи в Україні

Аюрведа відноситься до числа найдавніших наук, які вивчають довголіття людини, а також допомагають йому вести здорове життя. Аюрведу можна назвати філософським вченням, яке зародилося тисячоліття тому і засноване на гармонії між душею, інтелектом і тілом людини. Розвитком даної науки займалися видатні мислителі і вчені, досягнення яких описані в безлічі трактатів.

На особливу увагу заслуговують успіхи тибетської медицини, що розвивалася під впливом не тільки місцевих лікарів, а й передової медичної думки з арабського світу, Європи та Китаю. Цілющі рослини, які використовувалися в Європі протягом багатьох століть, завозилися з Індії морем і сушею. Вони цінувалися на вагу золота, так як могли врятувати життя і зміцнити здоров'я пацієнта.

Аюрведичні товари з Індії і сьогодні користуються величезною популярністю. Серед найпопулярніших рослин, які поширилися з півострова Індостан по всьому світу, слід виділити мускус, корицю, нард, а також всілякі пахощі.

Перевірений інтернет-магазин аюрведичних товарів

Згідно древнім вченням, людина складається з п'яти стихій, які представлені повітрям, водою, землею, вогнем і космосом. Дуже важливо, щоб стихії перебували в рівноважному стані, що дозволить людині досягти успіху в своєму житті. Рівновага стихій робить людину ідеальною, і у даного стану навіть є свій окремий термін «пракріті».

Згідно аюрведичної філософії, у людини є три доші. До першої, яка називається Піта, відносяться люди зі стихіями вогню і води. До типу капха відносяться ті, чиїми стихіями є вода, земля і космос. Тип вата відрізняються переважанням повітря. Необхідно розуміти, що дане поняття охоплює не тільки психотип або анатомічні особливості людини. Доши (тип людини) об'єднують основи психічного і фізичного стану. Вони визначають перебіг обмінних процесів в організмі, а також темперамент людини і безліч інших особливостей. В людині повинні бути всі три доші, але тільки одиницям вдається досягти рівноваги між ними. У момент порушення крихкого балансу настає стан»Викрити". Саме воно найчастіше призводить до різних проблем зі здоров'ям.

Аюрведичний інтернет-магазин Ведамаркет відкритий спеціально для того, щоб допомогти кожній людині поліпшити власний стан здоров'я, користуючись для цієї мети кращими препаратами з Індії, наприклад препаратами від компанії Himalaya Herbals. Місцеві виробники володіють багатовіковою практикою збору рослин і створення оптимальних складів, які дозволяють досягти гармонії стихій в організмі.

Магазин аюрведи може запропонувати своїм відвідувачам широкий асортимент продукції, яка проходить ретельний контроль перед тим, як потрапити в каталог. Вибираючи якісні препарати, ви можете бути впевнені в правильному застосуванні даної науки про життя людини, яка зачіпає найрізноманітніші аспекти нашого існування. Аюрведа сьогодні є частиною життя не тільки жителів Азії, але і людей по всьому світу. З цієї причини купити аюрведичні препарати в Києві буде вигідним рішенням, так як чим швидше ви приєднаєтеся до цієї філософії, тим простіше буде захистити організм від загроз, а також досягти гармонії між думками, цілями і можливостями. Ціна на препарати залишається доступною, в чому ви можете упевнитися особисто, замовивши в інтернет-магазині:

Магазин аюрведи в Україні постійно розширює свій асортимент продукції, щоб кожен відвідувач міг знайти для себе саме ту продукцію, яка йому потрібна. Це можуть бути засоби по догляду за шкірою або волоссям, бальзами з омолоджуючу дію, а також унікальні вітамінні комплекси.