Ашвагандха чурна, Байдьянат (Аshwagandha Сһигпа, Baidyanath) 100 гр

немає в наявності
(Ціна за уп)
142грн
 
Товар відпускається тільки в заводській упаковці без розтину. докладніше
Здійснюємо доставку по всій Україні 

Опис Ашвагандха чурна, Байдьянат (Аshwagandha Сһигпа, Baidyanath) 100 гр

Ашваганда чурна Байдьянат містить фітостероли, які є аналогом статевого гормону-тестостерону, тому використовується для корекції різних сексуальних розладів у чоловіків, так і у жінок (в жіночому організмі тестостерон під впливом ферменту ароматази переходить в естрогени). Крім цього, завдяки алкалоїду сомніферін, ця рослина є прекрасним тоніком, адаптогеном і антистресовим засобом.

Властивість:

тонізуючий, афродитичний, протиревматичний, в'яжучий, знеболюючий, омолоджуючий, зміцнюючий нерви, седативний.

Показання:

загальний занепад сил, статева слабкість, нервове виснаження, період одужання, проблеми, пов'язані з похилим віком, виснаження у дітей, втрата пам'яті, м'язова слабкість, сперматорея, перевтома, тканинна недостатність, безсоння, параліч, розсіяний склероз, слабкість очей, ревматизм, артрити, шкірні хвороби, кашель, утруднене дихання, анемія, безпліддя, набрякання залоз, полюції, білі.

Застосування:

по 1,5-3 м (від 1/4 до 1/2 чайної ложки) два рази на день з гарячим молоком або медом за годину до їди.

Сполучення з іншими препаратами:

Захворювання серця - з Арджуною.
Сечокам'яна хвороба, хронічні запальнітеленіе сечовивідних шляхів-Гокшурой і Чандрапрабха ваті
Седативний засіб-1 чайна ложка ашваганди + 1 таб. Брахмі
Загальнозміцнюючий засіб-1 чайна ложка ашваганди + 1 чайна ложка Чаванпраша
Дітям до 5 років — до1/4 дози дорослого, від 5 до10 років — від 1/4 до 1/2 дози дорослого.

 

Ашваганда чурна Байдьянат як тонік широкого застосування вже не одне тисячоліття використовується в Аюрведе. Рослина, будучи унікальним афродизіаком, комбінує в собі досить рідкісні властивості такі, як протиартритні, заспокійливі, протизапальні.

За своєю тонізуючою ефективністю ашвагандха знаходиться на одному рівні з астрагалом і женьшенем, але немає жодного афродизіака в рослинному світі краще, ніж ашвагандха. "Ашвагандха "в преводі з санскритського означає"дух коня". З давніх-давен люди наділяли його сексуальною і життєвою енергією. Аюрведа, давньоіндійська "наука про життя", відноситься до Ашвагандха так само, як до женьшеню традиційна китайська медицина.
Сьогодні в першу чергу відзначається те, що ашвагандха позитивно впливає на нервову систему. Вона прекрасно тонізує, підвищуючи швидкість передачі нервових сигналів, є легким заспокійливим, а також являє адаптогенні властивості-здатність підвищити стійкість організму до стресу, виснаження (нервового в т.ч.), слабкості і втоми, допомагає впоратися з необгрунтованою тривогою і дратівливістю. До того ж ашвагандха нормалізує розумову роботу і покращує пам'ять. Ашваганда сприяє усуненню хронічної втоми і тканинного ацидозу, зберігає накопичені серотонін і дофамін, перешкоджаючи тим самим перезбудження і виснаження нервових тканин. Здатна допомагати в запобіганні розвитку паркінсонізму. Вона не протипоказана ні дорослим, ні дітям.
Ашвагандха працює як сечогінний, стимулятор травлення і сприяє видаленню зайвих газів.
Якщо бажає збільшити свою витривалість-ашвагандха вам в цьому перший помічник. Вже після декількох днів прийому відчувається підйом сил і настрою. Однак пам'ятайте, що як і всі аюрведічкескіе препарати, ашваганда дає положіетльние результати поступово і найбільшого ефекту можна досягти тільки застосовуючи препарат тривалий період.
Тривале застосування препарату сприяє прискоренню відновних здібностей тканин, уповільнення старіння, посилення захисних властивостей організму і зведення до мінімуму аутоімунних порушень, збільшення в крові кількості еритроцитів і лейкоцитів. Важливо відзначити, що ашвагандха сприяє уповільненню і пригніченню утворення і розвитку ракових клітин. Ця властивість часто застосовується спільно з традиційними методами онкотерапії.

При проблемах зі статевою функцією — як у жінок, так і чоловіків — ашвагандха також ефективна. Вона допомагає в лікуванні при фригідності і безпліддя (як правило тут її призначають спільно з шатаварі), сприяє посиленню потенції, зниження частоти передчасних сім'явипорскувань, сексуальної витривалості, у жінок нормалізуються цикли.

Ще одна область застосування ашвагандхі - при артритах і ревматизмі. У даної рослини протизапальні властивості сильніше навіть багатьох фармакологічних препаратів. Знеболювання за ступенем можна порівняти за силою дії з аспірином. Але на відміну від останнього ашвагандха не не робить переважної дії на імунну систему. Плюс до всього її регулюючі властивості корисні будуть тим, хто страждає від діабету.

Застосовують ашвагандху і в якості самостійного препарату, і в складі багатьох аюрведичних сумішей як, наприклад Чаванпраш. Поєднання з іншими компонентами дозволяє проявитися або посилитися тим чи іншим лікувальним властивостям ашвагандхі.

Показання до застосування ашвагандхи (чурны, расаяна, баті):

- нормалізація балансів Мамси, раси і Шукри
- стреси, нервові перевтоми
- захворювання хворобах серця, що викликають набряки
- підвищене фізичне навантаження
- відновлення після захворювань
- слабкий імунітет
— безсоння
— виснаження
- кашль, астма,
- болі в ногах, спині і попереку,
— зморшка
- Онкологічні захворювання (підтримка організму)
- дисбаланс Вата доша
- погіршення пам'яті
- статева слабкість
— безпліддя
— сперматорея
— полюція
— білі
- розсіяний склероз
— парез
— параліч
— ревматизм
- артрити різної етіології
- шкірні захворювання
— анемія.

Ашвагандха особливо рекомендується людям конституцій Вата, вата-Капха і Вата-Пітта.

Протипоказання: вагітність (є ризик викидня), прийом седативних препаратів (підсилює седативну дію).